Monday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Всё для рыбака. Сигнализатор поклевки и другие рыболовные принадлежности.

Доброю традицією нашого рідного міста став започаткований з ініціативи міського голови Олександра Мамая у 2012 році арт-проект "Полтава вишивана". І, звичайно, ще жоден парад у вишиванках не відбувся без участі нашого дружного викладацько-студентського колективу.

22 вересня в коледжі проведено заключний етап комплексного об’єктового тренування цивільного захисту на тему «Організація та здійснення евакуації із навчального корпусу при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру»

18 – 20 вересня відбувся Міжнародний тренінг для керівників українських коледжів з теми: «Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти». Тренінг проводився у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за рахунок гранту, який отримав Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, за сприяння Міністерства освіти і науки України, Державного департаменту США, Програми академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Україні й Міжнародного благодійного Фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики». Учасниками тренінгу стали директори коледжів і технікумів різних областей України, зокрема випускники Програми «Адміністрування у системі коледжів США», які вивчали діяльність Ком’юніті Коледжів штату Флорида (США).

19 вересня студенти групи ЕН-I-1 разом із викладачем української мови та літератури Кузьменко О.В. та куратором Руденком І.М. відвідали літературно-меморіальний музей класика української літератури Панаса Яковича Рудченка, більш відомого світу під творчим псевдонімом Панас Мирний.

Третій день роботи Міжнародного тренінгу для керівників українських коледжів відзначився активним обговоренням питань діяльності студентського самоврядування та забезпечення академічної доброчесності у системі вищої освіти США та України.

19 вересня продовжив роботу Міжнародний тренінг для керівників українських коледжів "Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти".

18 – 20 вересня Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, Полтавським коледжем нафти і газу ПолтНТУ та Науково-технічним центром Полтавського відділення Інженерної академії України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Державного департаменту США, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Програми академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Україні й Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" проводиться Міжнародний тренінг для керівників українських коледжів з теми: "Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти".

13 вересня, в рамках проведення місячника знань циклової комісії фізичного виховання, відбувся туристичний похід студентів групи Т-1-1 разом із куратором Філіппович В.Ю. та викладачем фізичної культури Кошелем В.М.

Нещодавно у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося урочисте відкриття студентського відділення міжнародної спілки інженерів-нафтовиків (SPE).

Відкриття відділення дає змогу студентам більш тісно спілкуватися із представниками підприємств нафтогазової галузі, здобувати нові знання не тільки від своїх викладачів, а й від нафтовиків, які працюють на виробництві.

12 вересня для студентів експлуатаційного відділення були проведені традиційні збори.

Підтримуючи традицію, започатковану минулого року, перші збори у новому навчальному році для студентів експлуатаційного відділення були присвячені відзначенню професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, що з року в рік в нашій державі прийнято святкувати восени – другої неділі вересня.

12 вересня на спортивному майданчику відбулися змагання зі стрибків у довжину з розбігу на першість коледжу. Організаторами змагань висупили циклова комісія фізичного виховання та студентська рада коледжу.

Слайд1

Традиційно, ось уже шість років поспіль, у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходить турнір з міні-футболу пам’яті О.Г.Онищенка серед збірних команд факультетів та структурних підрозділів науково-педагогічних працівників і студентів.

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube