Monday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Здесь можно купить рыболовные катушки

Нещодавно у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося урочисте відкриття студентського відділення міжнародної спілки інженерів-нафтовиків (SPE).

Відкриття відділення дає змогу студентам більш тісно спілкуватися із представниками підприємств нафтогазової галузі, здобувати нові знання не тільки від своїх викладачів, а й від нафтовиків, які працюють на виробництві.

1 2

Студенти групи ЕН-3-1 разом із завідувачем експлуатаційного відділення Зотовою О.М. та викладачем спеціальних дисциплін коледжу Вирстою Я.Я. відвідали цей захід та отримали багато важливої інформації.

3 4

Приємною несподіванкою стала зустріч із випускниками коледжу різних років. Вони розповіли про своє навчання в університеті, власні досягнення і здобутки. Особливою темою нашої розмови були спогади про коледж − теплі, яскраві, незабутні. Адже саме наш навчальний заклад став першою сходинкою на шляху до здобуття вищої освіти, дав міцні й ґрунтовні знання і вміння. У цьому переконані й випускники 2017 року: екс-голова студради коледжу Крендич Михайло та його колишній заступник Ключка Дмитро.

5 6

Приємно також було зустріти нашого колишнього викладача, а зараз завідувача сучасної лабораторії нафтогазових технологій Мамишова Б.К.

7 8
9 10

Переконані, що відкриття студентського відділення міжнародної спілки інженерів-нафтовиків відкриває нові перспективи для навчання і розвитку наших студентів.

11

 

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube