Wednesday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Здесь можно купить рыболовные катушки

Не зважаючи на сувору технічність обраної професії, студенти групи БН-2-2 разом із куратором групи, викладачем основ екології Кошельник Т.М., завжди готові доторкнутися серцем і душею до прекрасного, поспілкуватися з природою.

DSC04344 DSC04358

Саме тому, в рамках проведення місячника знань циклової комісії природничо-математичних дисциплін, навчальне заняття з основ екології на тему "Збереження різноманіття" відбулося в ботанічному саду Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Студенти пройшлися стежинками ботанічного саду, помилувалися його осінніми барвами, подихали повітрям, наповненим пахощами дерев, кущів, квітів, яких чимало на території ботсаду.

DSC04361 DSC04364

А потім відбулася навчальна екскурсія в оранжереї, де зібрано чимало представників рослинного світу пустель Африки, Америки, тропіків та субтропіків. Екскурсію провела, як завжди, цікаво і пізнавально, директор ботанічного саду Дзюбаненко Антоніна Степанівна.

DSC04379 DSC04381

З чудовим настроєм та неймовірним позитивом, «насичені» киснем, студенти групи БН-2-2 готові до нових звершень в ПКНГ ПолтНТУ.

DSC04341

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube