Wednesday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Здесь можно купить рыболовные катушки

05 жовтня практичний психолог Височин О.А. разом із вихователем гуртожитку № 1 Піскун Т.І. запросили психолога Пиляй М.А., який працює у «Клініці, дружньої до молоді» дитячої міської клінічної лікарні, та провели бесіду з елементами тренінгу для студентів, які проживають в гуртожитках коледжу, на тему "Збереження репродуктивного здоров’я молоді, профілактика хвороб, що передаються статевим шляхом".

Відносини між молодими людьми рано чи пізно закінчуються сексом. І на це вже давно не впливають ні якість виховання, ні релігійні чинники, ні культурні традиції. На жаль, статеві стосунки – то не завжди лише приємність та насолода, окрім них, можна отримати ще й цілу купу проблем. Венеричні хвороби називають іноді "хворобами поведінки", бо їх поширенню сприяють моральна розбещеність, випадкові статеві зв’язки та ін. Саме неправильна поведінка певної частини людей – причина існування венеричних хвороб у наш час.

DSC04910 DSC04912

На завершення студенти отримали повну інформацію про клініку. Штат відділення: підлітковий гінеколог, дерматовенеролог, підлітковий лікар та психолог, які працюють на засадах добровільності, доступності, доброзичливості, конфіденційності та анонімності. Цільовою групою «Клініки» є підлітки віком від 14 до 18 років та молоді люди віком до 24 років. Студентам була надана інформація про «Клініку» як установу, яка надає комплексну медико-психосоціальну допомогу з проблем збереження здоров'я на принципах Добровільності, Доступності, Доброзичливості та Анонімності.

DSC04913 DSC04917

Адреса клініки:

м. Полтава, вул. Нікітченкf, 2, тел. 58-96-30  

«Клініка» працює щоденно, крім суботи та неділі, з 14.00 до 18.00.

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube