Wednesday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Здесь можно купить рыболовные катушки

…І мене в сім’ї великій,
В сім’ї вольній, новій
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом
Т. Шевченко

IMG 2710 IMG 2707

На виконання Указу Президента України у 2017-2018 н. р. відбудеться VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

IMG 2716 IMG 2718

Урочистості з нагоди відкриття конкурсу імені Шевченка пройшли 10 жовтня 2017 року в усіх навчальних закладах України. Долучились до них і студенти нашого коледжу. У театралізованій формі на матеріалі автобіографічних віршів студенти бурового відділення Пашков Ростислав, Тригуб Євгеній, Кононенко Станіслав, Драч Єгор розповіли про дитинство поета, його навчання в Академії мистецтв, період заслання, відвідини Полтавщини.

IMG 2727 IMG 2729

Першокурсники навчальних груп БН-І-1(викладач Марченко В. Д.), БН-І-3 (Кузьменко О. В.), Д-І-1 (Масько Т. Г.), Т-І-1 (Кочерженко О. М.) взяли участь у написанні творчих робіт про велич генія Шевченка, своє перше знайомство з Кобзарем, улюблені поезії.

IMG 2737 IMG 2741

Захід засвідчив зацікавленість молоді творчістю Кобзаря, прагнення втілювати його мрії в реалії сьогоднішнього дня. 

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube