Wednesday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Здесь можно купить рыболовные катушки

10 жовтня до коледжу завітала психолог Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Величко Тетяна, яка провела відеолекторій на тему "Репродуктивне здоров'я", наголошуючи на тому, що особливе занепокоєння останнім часом викликає стан репродуктивного здоров'я студентської молоді, яке є невід’ємною складовою частиною здоров'я нації в цілому і має стратегічне значення для забезпечення сталого розвитку суспільства.

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, репродуктивне здоров’я - це стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя, а не просто відсутність хвороб репродуктивної системи або порушення її функцій.

DSC04919 DSC04921

Репродуктивне здоров’я, як і здоров’я в цілому, визначається різними чинниками. По-перше, спадковістю. Батьки передали дітям свої ознаки й властивості, зокрема й ті, що визначають репродуктивне здоров’я. По-друге, репродуктивне здоров’я залежить від способу життя, який ми ведемо, наявності корисних і шкідливих звичок.

DSC04929 DSC04931

До порушення репродуктивного здоров’я можуть призвести безвідповідальне ставлення до себе і свого партнера, відсутність аналізу наслідків своїх дій, неправильне інформування про способи й методи профілактики небажаної вагітності, про запобігання інфекцій, що передаються статевим шляхом.

DSC04933

Студенти груп Д-І-1, Д-ІІ-1 та ЕН-І-2 разом зі своїми кураторами Ревуцькою Н.М., Руденко З.М., Хлівецькою У.П., Мироненко В.М., практичним психологом Височин О.А. та Масько Т.Г. активно обговорювали почуте та побачене. Наостанок студенти отримали інформативні буклети. Зустріч пройшла невимушено й продуктивно.

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube