Monday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Здесь можно купить рыболовные катушки

Основними напрямами діяльності комісії є:

  • впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;
  • розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом використання інноваційних методів навчання;
  • індивідуалізація навчальної діяльності з урахуванням здібностей та психологічних особливостей студентів;
  • підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.

 rudenkoIM

Руденко Ігор Михайлович - голова комісії, кандидат філософських наук, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи філософських знань
  • Економічні теорії
  • Людина і світ

Список наукових і навчально-методичних праць

 marchenkoVD

Марченко Валерій Данилович - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)

Список наукових і навчально-методичних праць

 kuzmenkoOV

 Кузьменко Ольга Володимирівна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література
  • Стилістика ділового мовлення

Список наукових і навчально-методичних праць

 kochergenkoOM

 Кочерженко Ольга Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література

Список наукових і навчально-методичних праць

 grebenukLM

Гребенюк Лариса Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова
  • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
  • Французська мова
  • Французська мова (за професійним спрямуванням)

Список наукових і навчально-методичних праць

 shumska

Шумська Любов Петрівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова (за професійним спрямуванням)

Список наукових і навчально-методичних праць

 golinkoNA

Голінько Неля Андріївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова
  • Світова література

Список наукових і навчально-методичних праць

 pochtakovaIV

Почтакова Ірина Володимирівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)

Список наукових і навчально-методичних праць

 mironenkoVM

Мироненко Валентина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Культурологія
  • Професійна етика
  • Світова література

Список наукових і навчально-методичних праць

 kovalenkoSI

Коваленко Світлана Василівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи правознавства
  • Історія України

Список наукових і навчально-методичних праць

 filipovichVJ

Філіппович Вікторія Юріївна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Всесвітня історія
  • Історія України

Список наукових і навчально-методичних праць

 maskoTG

Масько Тетяна Георгіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська література

Список наукових і навчально-методичних праць

 galaganNI

Галаган Наталія Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Всесвітня історія
  • Історія України
  • Географія

Список наукових і навчально-методичних праць

 hramovaLM

Храмова Людмила Михайлівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Основи філософських знань
  • Соціологія

Список наукових і навчально-методичних праць

 rudenkoSI

Руденко Софія Іванівна - - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)

Список наукових і навчально-методичних праць

 hlivecka

Хлівецька Уляна Петрівна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)

Список наукових і навчально-методичних праць

 

КРЕДО:" Потрібно зрозуміти, що таке людина, що таке життя, що таке здоров'я"

 Березкіна

Березкіна Олена Олександрівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 Кошель

Кошель Віктор Миколайович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 Ремігайло

Ремігайло Вадим Леонідович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 
 нездійминога  

Кравченко Ірина Анатоліївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 Воронянський

Воронянський Володимир Станіславович - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліну:

  • Захист Вітчизни

 

  

Головна мета викладачів комісії: закласти фундаментальні знання для успішного оволодіння дисциплінами професійної та практичної підготовки

КРЕДО:

“…жодна інша наука не навчає так ясно розуміти гармонію природи, як математика…”

 Кошельник

Кошельник Тетяна Мусіївна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Біологія
  • Основи екології
КізьЛ
 
 

Кізь Людмила Василівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Прикладна математика
  • Вища математика
  • Математика
 Єгорова

Єгорова Тетяна Іванівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Хімія
  • Біологія
 Сидорина  

Сидорина Ольга Григорівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

 

  • Інформатика
  • Обчислювальна техніка та програмування
  • Комп‘ютерна техніка та програмування
  • Загальний курс користувача ПЕОМ
  • Обчислювальна техніка
  • Комп‘ютерна графіка
 Samsonenko

Самсоненко Наталія Валентинівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Інформатика
  • Обчислювальна техніка та програмування
  • Комп‘ютерна техніка та програмування
  • Загальний курс користувача ПЕОМ
  • Комп‘ютерна практика
  • Практикум з комп‘ютерного діловодства
  • Практика по освоєнню ПЕОМ
 Руденко

Руденко Зіна Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Фізика
  • Математика
 Ревуцька

Ревуцька Наталія Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Математика
  • Прикладна математика
  • Вища математика
 Малофеєва

Малофеєва Олеся Миколаївна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Прикладна математика
  • Основи вищої математики
  • Вища математика
 Микитенко

Марченко Олена Валеріївна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліну:

  • Математика
Піскун
 

Піскун Тамара Іванівна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліну:

  • Хімія

 badulaML

Бадула Марина Леонідівна – голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Інженерна графіка
  • Інженерна комп’ютерна графіка
  • Інженерна геологічна графіка
  • Креслення
vovchenko
 

Вовченко Володимир Петрович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Загальна електротехніка
  • Електротехніка з основами електроніки
  • Бурове електрообладнання
  • Слюсарна практика
volynec
 

Волинець Валентина Михайлівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Технологія металів
  • Технологія металів та конструкційні матеріали
  • Корозія і неруйнівний контроль обладнання
 voroncova

Воронцова Ірина Валеріївна – кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Інженерна графіка
  • Інженерна комп’ютерна графіка
  • Креслення
grechanyj
 

Гречаний Василь Миколайович – спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Слюсарна практика
  • Слюсарно–механічна практика
klymko
 

Климко Юрій Анатолійович – спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Гідравліка
  • Гідравліка та гідропривід
  • Гідравліка, насоси та компресори
  • Стандартизація, взаємозамінність та технічні вимірювання
  • Слюсарна практика
  • Слюсарно–механічна практика
 novikova

Новікова Лариса Олександрівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Інженерна графіка
  • Креслення
  • БЖД
 olijnik

Олійник В’ячеслав Володимирович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи геодезії
  • Зварювальне виробництво
  • Геодезична практика
 sidenko

Сіденко Людмила Олександрівна – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Теплотехніка
  • Основи термодинаміки і теплотехніки
  • Основи гідравліки і теплотехніки
  • Матеріалознавство
 бяльський

Бяльський Юрій Янкелевич - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Закінчування свердловин
 кізь

Кізь Володимир Олексійович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Вступ до спеціальності
 пшичкіна

Пшичкіна Наталія Георгіївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Економіка та організація геологорозвідувальних робіт
 оніщенко

Оніщенко Таїсія Іванівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Основи ринкової економіки
 деркунська

Деркунська Жанна Вікторівна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Промивка свердловин
  • Породоруйнівний інструмент
  • Буріння свердловин
 шубін

Шубін Петро Федорович - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Охорона праці
  • Електротехніка
  • Гідравліка
  • Матеріалознавство
 агейчеваї

Агейчева Олександра Олександрівна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Закінчування свердловин
  • Капітальний ремонт свердловин
  • Попередження і ліквідація аварій, ускладнень і НГВП
 мінченко

Мінченко Віта Вікторівна - спеціаліст

Викладає дисципліну:

  • Основи менеджменту
 химич

Химич Дмитро Іванович - спеціаліст

Викладає дисципліни:

  • Наземні споруди, обладнання та інструменти для буріння свердловин
  • Монтаж і демонтаж бурового та силового обладнання
  • Будівництво та розбирання привишкових споруд
  • Запірна арматура

 

Геологія - наука про Землю, про її походження, історію розвитку, закономірності розміщення корисних копалин. Геологія є комплексною наукою і складається з багатьох галузей. Наш коледж готує фахівців з геології та розвідування нафтових і газових родовищ. Викладачі геологічних дисциплін надають всебічні уявлення і практичні навички з необхіних геологічних предметів саме для даної спеціалізації для подальшої успішної роботи в геологічних і нафтогазовидобувних підприємствах.
 tacij

Тацій Оксана Олексіївна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Мінералогія з основами кристалографії
  • Структурна геологія та геологічне картування
  • Петрографія
  • Літологія
  • Історична геологія з основами палеонтології
  • Регіональна геологія та корисні копалини України
 
 rudik   

Рудік Ольга Іванівна – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Загальна геологія
  • Загальна, нафтова і нафтогазопромислова геологія
  • Гідрогеологія
 sakova  

Сакова Тетяна Федорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Геофізика
  • Пошуки та розвідка нафтових і газових родовищ
  • Геофізичні дослідження у свердловинах
  • Інтерпретація результатів промислової геофізики
  • Освоєння нафтових і газових свердловин
 prodajko

Продайко Анна Анатоліївна – спеціаліст

Викладає дисципліни:

  • Геоморфологія
  • Загальна, нафтова і нафтогазопромислова геологія
  • Геологія нафти і газу
  • Геохімія
  • Геофізичні дослідження у свердловинах
  • Нафтогазопромислова геологія
 

 

 



 nos

Голова комісії - Нос Сергій Миколайович, спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Бурове устаткування
  • Нафтопромислове устаткування
  • Нафтопромислові машини і механізми
 kuzmenko

Кузьменко Сергій Миколайович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічне обслуговування, ремонт і монтаж бурового і нафтопромислового устаткування
  • Обробка металів різанням
  • Двигуни внутрішнього згорання
 badula

Бадула Іван Іванович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності
  • Підйомно-транспортні машини і механізми
  • Розрахунки, конструювання та основи проектування машин та оьладнання
 virsta

Вирста Ярослав Ярославович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Бурові машини і механізми
  • Технологія підземного ремонту свердловин
  • Бурове устаткування
  dzjuba

Дзюба Тетяна Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  • Основи менеджменту та маркетингу
  verpeta

Верпета Анатолій Миколайович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи автоматизації виробництва і АСУТП

Циклова комісія працює над поглибленим вивченням документа і систем документації в їх історичному розвитку, теоретичних і практичних проблем створення документованої інформації установ будь-якої організаційно-правової форми.
 mikitenko

Микитенко Галина Василівна - голова комісії, викладач І категорії

Викладає дисципліни:
  • Комп'ютерна графіка
  • СУБД
  • Практикум з комп'ютерного діловодства
  • Організаційна техніка
 gumenuk

Гуменюк Галина Фаргатівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності
  • Основи менеджменту та маркетингу
  • Документознавство
  • Архівознавство
  visochin

 Височин Оксана Анатоліївна - спеціаліст

Викладає дисципліну:

  • Психологія ділового спілкування
 garashko

Гарашко Сергій Михайлович - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Інформаційні системи і мережі
  • СУБД

Циклова комісія займається вирішенням питань практичної спрямованості процесу викладання дисциплін; забезпечення міждисциплінарних зв'язків та інтеграції теоретичних знань і практичних умінь студентів в навчальному процесі та під час  практик; аналізу результатів методичної роботи членів циклової комісії.

Циклова комісія здійснює  інформаційно-просвітницьку роботу, науково-методичне забезпечення викладання дисциплін, надання методичної допомоги молодим викладачам та необхідних консультацій.
  крицький

Крицький Володимир Васильович - голова комісії, викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
 зотьєва

Зотьєва Галина Олексіївна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Техніка і технологія видобутку нафти і газу
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Збір і підготовка нафти, газу і води
 шпак

Шпак Олександр Миколайович - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Електрообладнання об’єктів газової і нафтової промисловості
  • Електрообладнання промислів
  • Електропривід та електропостачання об’єктів буріння та видобутку нафти і газу
  • Електротехніка з основами електроніки
  • Бурове електрообладнання
 zotova

Зотова Олена Миколаївна -  спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка і організація виробництва
  • Економіка і організація геологорозвідувальних робіт
 маркін

Маркін Антон Тарасович - спеціаліст

Викладає дисципліни:

  • Нафтопромислові машини і механізми
 жабський

Жабський Сергій Миколайович - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація об’єктів зберігання та розподілу газу і нафтопродуктів
  • Експлуатація компресорних станцій
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
 дяченко 

Дяченко Юлія Григорівна - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Капітальний ремонт свердловин
  • Буріння нафтових і газових свердловин та бурові розчини
 кітура

Кітура Оксана Вікторівна - спеціаліст

Викладає дисципліни:
  • Економіка та організація виробництва
  • Економіка, організація та планування виробництв
  • Економіка, планування та організація діяльності підприємства
 шкіль

Шкіль Світлана Олександрівна - викладач ІІ категорії

Викладає дисципліни:
  • Основи охорони праці
  • Охорона праці в галузі
  • Основи екології
  • Основи охорони праці та промислова екологія

Навчальна робота:

  • концептуальні основи навчальної роботи
  • упровадження профорієнтаційної технології навчання
  • міжпредметна інтеграція
  • інформаційне забезпечення процесу формування професійної компетентності

Науково-методична робота:

  • оформлення методичних розробок і методичних вказівок
  • участь у науково-теоретичних і науково-практичних конференціях
  • написання і друк наукових статей, монографій

Організаційна робота:

  • профорієнтаційні заходи
  • ярмарки професій
  • участь у виставках
  • організація і проведення екскурсій на виробничі об’єкти

Виховна робота:

  • виховні години
  • національно-патріотичні заходи
  • морально-етичні заходи
  • культпоходи до театрів
  • екскурсії до музеїв, історичних пам’яток та парків садово-паркового мистецтва

 

Joomla Plugins
mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube