Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Виступи українських спортсменів-плавців на Паралімпійських іграх у Токіо вкотре неабияк вразили світову спільноту. Надзвичайно приємно зазначити, що серед призерів Паралімпіади – студент Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

16 – 17 вересня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся VIII Міжнародний галузевий форум «Видобуток. Капітальний ремонт свердловин. Інтенсифікація», присвячений актуальним проблемам використання сучасних технологій видобутку вуглеводнів та ремонту свердловин, цифрових рішень, нових підходів до надрокористування.

Незважаючи на погодні умови, дощ і вітер, дружна команда нашого коледжу взяла участь у обласному фестивалі професій «Профіленд».
Були представлені усі спеціальності, за якими коледж здійснює підготовку:

Привітання з Днем працівників нафтової газової і нафтопереробної промисловості

Шановні колеги, партнери, друзі!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Ми вітаємо усіх, хто пов’язав своє життя з видобутком, обробкою і постачанням нафти та газу. Працівники галузі, серед яких немало і наших випускників, щоденно виявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, виконуючи свої професійні обов’язки.
А Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» - один з провідниих галузевих закладів освіти, стоїть на варті підготовки майбутніх фахівців нафтогазової промисловості - усебічно розвинених, перспективних, творчих особистостей, здатних швидко інтегруватися у виробничу сферу.
З нагоди свята зичимо усім нових трудових звершень, професійних здобутків в ім’я України. Щастя, миру, добра і достатку у родинах!

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ 2021

Колектив Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає з Днем Незалежності України!
Упродовж 30 років наша держава долає чимало викликів. Але ми неодмінно вийдемо переможцями з усіх випробувань!
Нехай серця сповнюються любов’ю до рідної землі, гордістю за нашу державу, а самовіддана праця, непохитна віра й прагнення до єдності примножують її здобутки, стають надійним підґрунтям для процвітання, слави і перемог України!

ПРАПОР 2021

Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає всіх з Днем Державного Прапора України!
Державний Прапор – символ національної честі й гідності, єдності народу, втілення віковічного прагнення до створення високорозвиненої незалежної держави, з яким українці утверджують свої права і свободи.
Нехай завжди майорить над Україною її надійний оберіг – стяг нашої сили духу, незламності й любові до рідної землі!

Посвята

Ось і прийшов той знаменний день, коли випускники стали дипломованими фахівцями! 29 червня в коледжі відбулися урочистості присвячені випуску 210 молодших спеціалістів.

IMG 2169 IMG 2226

Випускний – це завжди дуже хвилююча подія, до якої готуються заздалегідь. Випускний – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Випускний – головний іспит як в коледжі, так і у кожного студента. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя ніколи не забуваються.

Нещодавно студенти спеціальності 184 «Гірництво» розпочали звітувати про рівень свого професійного становлення під час публічного захисту дипломних проєктів, що є логічним завершенням їхньої освітньої діяльності.

Наприкінці червня завершилось навчання на підготовчих курсах у групах №3 та №4.
У зв’язку із карантинними обмеженнями заняття в цих групах розпочались дистанційно, у форматі Zoom-конференцій, на основі системи інтерактивно-дистанційного навчання коледжу, створеної на платформі Мооdle. Для слухачів курсів досвідченими викладачами розроблено дистанційні курси з української мови та математики, контент яких містить теоретичні матеріали, презентації, навчальні відео, засоби контролю знань студентів.

Сьогодні рівень підготовки фахівців є важливим чинником та необхідною передумовою ефективного розвитку нафтогазової промисловості України, яка потребує значної кількості висококваліфікованих працівників, зорієнтованих на сучасні соціально-економічні умови та інформатизацію суспільства.
Підготовка майбутнього фахівця нафтогазової промисловості – складна і багатогранна проблема, успішне розв’язання якої залежить від скоординованих дій учасників освітнього процесу, виробництва та сформованої професійної компетентності випускника. Загальною тенденцією розвитку освіти є її орієнтація на компетентнісний підхід, сутність якого полягає у тому, що освітня діяльність повинна не просто дати молодій людині набір знань, умінь та навичок, а й сформувати її компетентність. Виходячи з цього, провідним завданням освітнього процесу є формування усебічно розвиненої, перспективної, творчої особистості, здатної швидко інтегруватися у виробничу сферу. Саме ці актуальні питання і були розглянуті під час науково-практичного семінару "Нові можливості в сучасній інженерній освіті", який відбувся у дистанційній формі на платформі ZOOM 03 червня. Захід був організований Полтавським фаховим коледжем нафти і газу та Навчально-науковим інститутом нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

On May 25, the Poltava Applied Oil and Gas College of  National University " Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic" hosted the VII student round table with international participation "State. Right. Society: Modern Problems and Development Trends».

У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уже кілька років поспіль успішно діють підготовчі курси для учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти.

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj