Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

День геолога відзначається щорічно у першу неділю квітня, така дата була вибрана невипадково, оскільки саме в кінці квітня геологи починають готуватися до літніх експедицій. Професія геолога давно оповита романтикою, але багато хто навіть не здогадується, що це ще й велика фізична праця, десятки днів життя, інколи в несприятливих природних та погодних умовах, розлука з близькими. І, тим не менш, професія геолога завжди залишалася однією з найбільш захоплюючих і престижних, шанованою в усьому світі, адже саме люди цієї професії займаються пошуком корисних копалин та вивченням особливостей і багатств надр, забезпечуючи державу мінерально-сировинними ресурсами, зберігають та збагачують галузь, популяризують геологічну науку.
Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" вже багато років успішно готує висококваліфікованих спеціалістів за освітньою програмою «Розвідування нафтових та газових родовищ», а справжньою окрасою та гордістю є геологічний музей! Студенти-геологи завжди креативні, талановиті, ініціативні, дружні, які обрали цю професію за покликанням душі.
Життя геолога – це невтомний пошук, а щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та відданість своїй справі.
Багаторічною традицією в коледжі є святкування Дня геолога, цей рік став не виключенням, в онлайн форматі на урочистості завітали директор, адміністрація коледжу, викладачі та студенти-геологи. Слова вітання та теплі побажання з нагоди свята, піднесений настрій, спогади та плани на майбутнє – все це зробило цей день незабутнім!
Шановні геологи, вітаємо зі святом, зичимо великих успіхів у Вашій професії, унікальних знахідок і великих відкриттів!

Файл 000

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj