Saturday the 8th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

За більше ніж 50-річну історію у коледжі склалося дуже багато цікавих традицій. Зокрема, проведення навесні Дня відкритих дверей, адже наближається закінчення навчального року, і перед багатьма випускниками шкіл постає нелегкий вибір. Яку професію обрати? До якого закладу освіти вступати? Але час диктує нові вимоги, і тому було прийнято рішення про проведення Дня відкритих дверей у форматі Zoom-конференції з одночасною прямою трансляцією на фейсбуці.

19.04.2021 перестало битися серце Захарця Миколи Гнатовича. Значну частину життя він присвятив нафтогазовій галузі та педагогічній діяльності.
Народився Микола Гнатович 14 листопада 1937 року на Хмельниччині. З 1965 року після навчання в Дрогобицькому нафтовому технікумі працював в Івано-Франківському управлінні бурових робіт, Полтавському УБР. 1984 року заочно закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю "Машини й обладнання нафтових і газових промислів".
Працюючи на різних посадах, проявляв творчу ініціативу, високі організаторські здібності. Неодноразово його працю відзначали Почесними грамотами й подяками.

З метою розширити й поглибити знання студентів про Інтернет речей, Smart­технології, можливості безпечного їх використання та кібербезпеку відбулось  відкрите online-засідання гуртка «World IT»

Студенти спеціальності «Інформаційна, архівна та бібліотечна справа» приготували чудові презентації та доповіді.

День геолога відзначається щорічно у першу неділю квітня, така дата була вибрана невипадково, оскільки саме в кінці квітня геологи починають готуватися до літніх експедицій. Професія геолога давно оповита романтикою, але багато хто навіть не здогадується, що це ще й велика фізична праця, десятки днів життя, інколи в несприятливих природних та погодних умовах, розлука з близькими. І, тим не менш, професія геолога завжди залишалася однією з найбільш захоплюючих і престижних, шанованою в усьому світі, адже саме люди цієї професії займаються пошуком корисних копалин та вивченням особливостей і багатств надр, забезпечуючи державу мінерально-сировинними ресурсами, зберігають та збагачують галузь, популяризують геологічну науку.
Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" вже багато років успішно готує висококваліфікованих спеціалістів за освітньою програмою «Розвідування нафтових та газових родовищ», а справжньою окрасою та гордістю є геологічний музей! Студенти-геологи завжди креативні, талановиті, ініціативні, дружні, які обрали цю професію за покликанням душі.
Життя геолога – це невтомний пошук, а щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та відданість своїй справі.
Багаторічною традицією в коледжі є святкування Дня геолога, цей рік став не виключенням, в онлайн форматі на урочистості завітали директор, адміністрація коледжу, викладачі та студенти-геологи. Слова вітання та теплі побажання з нагоди свята, піднесений настрій, спогади та плани на майбутнє – все це зробило цей день незабутнім!
Шановні геологи, вітаємо зі святом, зичимо великих успіхів у Вашій професії, унікальних знахідок і великих відкриттів!

Файл 000

10 березня 2021 року викладачі та студенти взяли участь у роботі VІІ Міжнародного галузевого форуму "Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів нафтогазових родовищах України", який вже традиційно організують та проводять Інженірінговий Центр Полтава, Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

8 березня 2

Традиційно, останніми зимовими днями в коледжі відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам освітньої програми "Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ".

За вікном – останній місяць зими, яка, хоч і неохоче, але починає поступово поступатися своїми позиціями. У холодному повітрі вже відчувається перший подих весни, а в Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" студенти освітньої програми "Експлуатація газонафтопроводів та газонафтосховищ" захищають дипломні проєкти.

Мова — система знаків, що забезпечує процес комунікації і, як правило, складається зі словника та правил, саме таке тлумачення зафіксовано у ДСТУ 2392-94 Інформація та документація. Базові поняття. Терміни та визначення.
Але все не так просто…

Чергова історія успішного старту в житті із циклу "Долі наших випускників" надійла від Пузиря Дениса 2018 року випуску.

Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата вибрана не випадково: 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок...

Окрім афганської, за часів СРСР українські військові брали участь і в інших локальних війнах та збройних конфліктах на території 16 іноземних держав –  вони виконували інтернаціональний обов’язок у Єгипті, Кореї, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку, на острові Куба та в інших "гарячих" точках.

17 лютого ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко, директорка коледжу нафти і газу Любов Шумська та директор компанії Weatherford Ukraine Олександр Тертиченко підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Продовжуємо публікувати історії із циклу «Долі наших випускників». І сьогодні наш герой випускник 2009 року Олег Винниченко, начальник Сектору геологічного супроводу буріння і капітального ремонту свердловин Геологічного відділу ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», який поділився з своїми спогадами про навчання в нашому закладі освіти та щасливі студентські моменти.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj