Friday the 30th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016

Хто невдало склав ЗНО, все одно має шанс здобути вищу освіту і не втрачати час та гроші. Шлях до здобуття вищої освіти можна розпочати у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», вступивши на навчання до Полтавського фахового коледжу нафти і газу, який діє в структурі університету.

Ось і прийшов той знаменний день, коли випускники стали дипломованими фахівцями! 29 червня в коледжі відбулися урочистості присвячені випуску 210 молодших спеціалістів.

IMG 2169 IMG 2226

Випускний – це завжди дуже хвилююча подія, до якої готуються заздалегідь. Випускний – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Випускний – головний іспит як в коледжі, так і у кожного студента. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя ніколи не забуваються.

Нещодавно студенти спеціальності 184 «Гірництво» розпочали звітувати про рівень свого професійного становлення під час публічного захисту дипломних проєктів, що є логічним завершенням їхньої освітньої діяльності.

Наприкінці червня завершилось навчання на підготовчих курсах у групах №3 та №4.
У зв’язку із карантинними обмеженнями заняття в цих групах розпочались дистанційно, у форматі Zoom-конференцій, на основі системи інтерактивно-дистанційного навчання коледжу, створеної на платформі Мооdle. Для слухачів курсів досвідченими викладачами розроблено дистанційні курси з української мови та математики, контент яких містить теоретичні матеріали, презентації, навчальні відео, засоби контролю знань студентів.

Сьогодні рівень підготовки фахівців є важливим чинником та необхідною передумовою ефективного розвитку нафтогазової промисловості України, яка потребує значної кількості висококваліфікованих працівників, зорієнтованих на сучасні соціально-економічні умови та інформатизацію суспільства.
Підготовка майбутнього фахівця нафтогазової промисловості – складна і багатогранна проблема, успішне розв’язання якої залежить від скоординованих дій учасників освітнього процесу, виробництва та сформованої професійної компетентності випускника. Загальною тенденцією розвитку освіти є її орієнтація на компетентнісний підхід, сутність якого полягає у тому, що освітня діяльність повинна не просто дати молодій людині набір знань, умінь та навичок, а й сформувати її компетентність. Виходячи з цього, провідним завданням освітнього процесу є формування усебічно розвиненої, перспективної, творчої особистості, здатної швидко інтегруватися у виробничу сферу. Саме ці актуальні питання і були розглянуті під час науково-практичного семінару "Нові можливості в сучасній інженерній освіті", який відбувся у дистанційній формі на платформі ZOOM 03 червня. Захід був організований Полтавським фаховим коледжем нафти і газу та Навчально-науковим інститутом нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

27-28 травня львівський Будинок вчених приймав VIII Міжнародну нафтогазову конференцію Ньюфолк НКЦ "Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика". Традиційно, на запрошення організатора заходу – генерального директора Ньюфолк НКЦ Андрія Закревського, в конференції взяла участь команда Полтавської політехніки та коледжу нафти і газу. Саме керівники закладів освіти, зокрема ректор Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" професор Володимир Онищенко та директор Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка Любов Шумська мали честь першими звернутися з вітальними словами до учасників під час відкриття.

 192028949 2776773755967426 3295325184175195388 n IMG 9668 

25 травня у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся
VІІ студентський круглий стіл з міжнародною участю «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку / State Right Society Current Problems and Development Trends».

У Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уже кілька років поспіль успішно діють підготовчі курси для учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти.

11

За більше ніж 50-річну історію у коледжі склалося дуже багато цікавих традицій. Зокрема, проведення навесні Дня відкритих дверей, адже наближається закінчення навчального року, і перед багатьма випускниками шкіл постає нелегкий вибір. Яку професію обрати? До якого закладу освіти вступати? Але час диктує нові вимоги, і тому було прийнято рішення про проведення Дня відкритих дверей у форматі Zoom-конференції з одночасною прямою трансляцією на фейсбуці.

19.04.2021 перестало битися серце Захарця Миколи Гнатовича. Значну частину життя він присвятив нафтогазовій галузі та педагогічній діяльності.
Народився Микола Гнатович 14 листопада 1937 року на Хмельниччині. З 1965 року після навчання в Дрогобицькому нафтовому технікумі працював в Івано-Франківському управлінні бурових робіт, Полтавському УБР. 1984 року заочно закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю "Машини й обладнання нафтових і газових промислів".
Працюючи на різних посадах, проявляв творчу ініціативу, високі організаторські здібності. Неодноразово його працю відзначали Почесними грамотами й подяками.

З метою розширити й поглибити знання студентів про Інтернет речей, Smart­технології, можливості безпечного їх використання та кібербезпеку відбулось  відкрите online-засідання гуртка «World IT»

Студенти спеціальності «Інформаційна, архівна та бібліотечна справа» приготували чудові презентації та доповіді.

День геолога відзначається щорічно у першу неділю квітня, така дата була вибрана невипадково, оскільки саме в кінці квітня геологи починають готуватися до літніх експедицій. Професія геолога давно оповита романтикою, але багато хто навіть не здогадується, що це ще й велика фізична праця, десятки днів життя, інколи в несприятливих природних та погодних умовах, розлука з близькими. І, тим не менш, професія геолога завжди залишалася однією з найбільш захоплюючих і престижних, шанованою в усьому світі, адже саме люди цієї професії займаються пошуком корисних копалин та вивченням особливостей і багатств надр, забезпечуючи державу мінерально-сировинними ресурсами, зберігають та збагачують галузь, популяризують геологічну науку.
Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" вже багато років успішно готує висококваліфікованих спеціалістів за освітньою програмою «Розвідування нафтових та газових родовищ», а справжньою окрасою та гордістю є геологічний музей! Студенти-геологи завжди креативні, талановиті, ініціативні, дружні, які обрали цю професію за покликанням душі.
Життя геолога – це невтомний пошук, а щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та відданість своїй справі.
Багаторічною традицією в коледжі є святкування Дня геолога, цей рік став не виключенням, в онлайн форматі на урочистості завітали директор, адміністрація коледжу, викладачі та студенти-геологи. Слова вітання та теплі побажання з нагоди свята, піднесений настрій, спогади та плани на майбутнє – все це зробило цей день незабутнім!
Шановні геологи, вітаємо зі святом, зичимо великих успіхів у Вашій професії, унікальних знахідок і великих відкриттів!

Файл 000

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj