Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Традиційно, останніми зимовими днями в коледжі відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам освітньої програми "Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ".

У затишку конференц-зали, з дотриманням усіх карантинних вимог, 22 схвильовані випускники стали дипломованими спеціалістами нафтогазової галузі.
Звернулася з вітальними словами до присутніх директор коледжу Любов Шумська, яка побажала випускникам з оптимізмом дивитися у майбутнє і з упевненістю крокувати до здійснення мрій, незважаючи на складні умови сьогодення.

IMG 4720 IMG 4721

Із найкращими побажаннями успіхів у подальшому навчанні та професійного зростання побажала почесна гостя Наталія Макєєва, директор навчально-наукового інституту нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», яка передала вітання від ректора Володимира Онищенка та запросила випускників продовжити освіту в Полтавській політехніці.

IMG 4719 IMG 4722
IMG 4725 IMG 4723

Випускний – пам’ятна подія в житті кожного. Залишаючи стіни рідного коледжу, вчорашні студенти розпочинають нове життя. Вікторія Бовтік висловила від імені всіх батьків слова вдячності адміністрації та викладачам, які вклали в душі і серця своїх вихованців справжні цінності.

IMG 4726 IMG 4727 IMG 4718

Тож бажаємо нашим випускникам здійснення всіх мрій, адже їм усі під силу. Успішні у навчанні, доброзичливі, енергійні, креативні та неповторні. Ми пишаємося вами! У добру путь!

IMG 4724

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj