Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

10 березня 2021 року викладачі та студенти взяли участь у роботі VІІ Міжнародного галузевого форуму "Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів нафтогазових родовищах України", який вже традиційно організують та проводять Інженірінговий Центр Полтава, Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Захід поєднав у собі презентації лідерів галузі, обмін досвідом успішних бізнесменів, органів влади та освіти у форматі дискусій, доповідей спікерів. Під час форуму викладачі коледжу мали можливість ознайомитися з новими прикладними рішеннями у сфері нафтогазової галузі та викликами на ринку України в умовах кризи, обмінятися практичним досвідом підготовки фахівців та інтеграції відповідних програмних продуктів в освітній процес, поглибити співпрацю з членами Спілки буровиків України щодо реалізації спільних освітніх та дослідницьких проєктів.
Студенти ж дізнались про вимоги до фахівців у сфері буріння свердловин та видобутку нафти і газу, чого очікують роботодавці та які фахівці затребувані на ринку праці. Викладачі коледжу завжди приділяють особливу увагу самовдосконаленню. Актуалізація знань і навичок – це ключ до якісної підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Галузь невпинно розвивається і те, що було відкриттям 5 років тому, сьогодні втрачає свою актуальність.

IMG 4855 IMG 4860 
IMG 4864 IMG 4873 

Завдяки підтримці ПКНГ і Національного університету імені Юрія Кондратюка викладачі мають можливість відвідувати галузеві форуми, які збирають провідних спеціалістів різних напрямків, що знайомлять з новітніми технологіями і обговорюють сучасні проблеми галузі та можливі шляхи їх вирішення.
Робота форуму протягом дня була поділена на три секції: основні завдання сучасного видобутку, нарощування ресурсної бази вуглеводнів та інтенсифікація видобутку.
Цей захід дав можливість почути думку експертів ринку з ключових питань галузі та поділитися своїми напрацюваннями, поспілкуватися, продемонструвати рішення, обговорити важливі та цікаві аспекти розвитку нафтогазової сфери.
Надзвичайно мотивуючим був виступ ректора Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", доктора економічних наук, професора Володимира Онищенка, який продемонстрував яскраві приклади реалізації інвестиційних проєктів Полтавської політехніки і бізнесу. Фахівці обговорювали особливості діяльності вітчизняної нафтогазової спільноти, переваги розробки нафтогазових родовищ із кущових майданчиків, ефективне управління процесами тощо.
У рамках форуму також відбувся круглий стіл, на якому були обговорені важливі питання геологічної освіти XXI століття та удосконалення освітніх програм за спеціальностями 103 «Науки про Землю», 184 «Гірництво» та 185 «Нафтогазова інженерія та технології». Під час роботи круглого столу Бадула І.І. представив нові освітньо-професійні програми спеціалізації «Буріння свердловин» та «Розвідування нафтових і газових родовищ», у яких було закцентовано увагу на необхідності ґрунтовної практичної підготовки студентів коледжу на базах сучасних нафтогазових підприємств для отримання навичок роботи з найновітнішим обладнанням та програмним забезпеченням. Голова Спілки геологів України Ганна Лівенцева наголосила на необхідності геологічної освіти, яка є основою, що об’єднує природничі науки та сприяє розвитку сучасної екологічно свідомої особистості.

 IMG 4863 IMG 4872 

Із року в рік студенти ПКНГ одними з перших мають можливість ознайомитися з передовими технологіями та новітнім обладнанням галузі. Упевнені, що відвідування нашими студентами подібних заходів має вагоме практичне значення, оскільки почуте ними на форумі допоможе їм у подальшій підготовці та отримання міцних знань за фахом.
Студенти нашого коледжу мали унікальну можливість розпочати та зміцнити дружні стосунки з учасниками форуму, поспілкуватися з представниками провідних компаній, а, можливо, й знайти майбутнього роботодавця. Такі масштабні заходи надзвичайно важливі й актуальні, адже це уможливлює розроблення ефективних підходів, здатних забезпечити розвиток нафтогазової справи в Україні. А плідні й конструктивні дискусії сприяють обміну фаховим практичним досвідом, який є цінним особливо для майбутніх спеціалістів цієї галузі. Форум вразив інтерактивними формами роботи, невимушеністю, сучасним підходом до організації заходу.
Дякуємо організаторам за дуже цікавий та змістовний захід, який є особливо актуальним в сучасних умовах цифрової трансформації та діджиталізації освіти!
З нетерпінням чекаємо зустрічі на VIIІ Міжнародному галузевому форумі.

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj