Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

З метою розширити й поглибити знання студентів про Інтернет речей, Smart­технології, можливості безпечного їх використання та кібербезпеку відбулось  відкрите online-засідання гуртка «World IT»

Студенти спеціальності «Інформаційна, архівна та бібліотечна справа» приготували чудові презентації та доповіді.

До обговорення Інтернет речей та їх безпечного використання приєднались: заступник директора з виховної роботи Вербова Ю. В., викладач вищої математики Малофеєва О. М., голова комісії інформаційних технологій Микитенко Г. В., викладачі комп’ютерних технологій Гарашко С.М.,  Самсоненко Н.В., Гуменюк Г.Ф., Сидорина О.Г.

1 2 3

Дійсно, сьогодні кожен з нас у повсякденному та професійному  житті користується Smart­технологіями, мріє про розумний будинок чи автомобіль. Але, з появою Інтернет речей збільшується загроза втрати ниших даних чи їх зловмисне використання.

4 5

Крім дослідницької діяльності наші студенти-випускники взяли участь в ініціативі IoT Step by Step 2021 та успішно пройшли курс  «Вступ до Інтернет речей» Міжнародної академії CISCO: Нікішов Віталій, Жук Катерина, Захарченко Даша, Маслівець Олена, Івер Олександр, Бережна Даша. Всі студенти отримали сертифікати, які свідчасть що вони можуть кваліфіковано  розповідати та пояснювати що таке Інтернет-речей, про його важливий вплив на бізнес та наше життя.

6

Вітаємо наших студентів з новими досягненнями та бажаємо успішного професійного зростання!

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj