Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

19.04.2021 перестало битися серце Захарця Миколи Гнатовича. Значну частину життя він присвятив нафтогазовій галузі та педагогічній діяльності.
Народився Микола Гнатович 14 листопада 1937 року на Хмельниччині. З 1965 року після навчання в Дрогобицькому нафтовому технікумі працював в Івано-Франківському управлінні бурових робіт, Полтавському УБР. 1984 року заочно закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю "Машини й обладнання нафтових і газових промислів".
Працюючи на різних посадах, проявляв творчу ініціативу, високі організаторські здібності. Неодноразово його працю відзначали Почесними грамотами й подяками.

З серпня 1984 року починає працювати в Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі спочатку на посаді завідувача бурового відділення, згодом – на посаді завідувача механічного відділення, потім – викладачем спецдисциплін та заступником директора з навчально-виробничої роботи.
Колеги пам'ятають його здібним організатором, талановитим викладачем, справжнім професіоналом своєї справи. Його кремезна непохитна постать дивним чином поєднувалася з великодушністю та добротою, була символом мудрості, надійності, впевненості. Студенти поважали Миколу Гнатовича за його вимогливість і справедливість, за комунікабельність і доброзичливість, за готовність прийти на допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій.
1998 року за особисті заслуги в розвитку геологорозвідувальних робіт по нарощуванню матеріально-сировинної бази України та багаторічну сумлінну працю йому присвоєно звання "Почесний розвідник надр", а 2007 року був нагороджений відомчою відзнакою Державного комітету України по геології і використанню надр – медаллю В. І. Лучицького.
Усі знали, що до Миколи Гнатовича завжди можна звернутися за порадою – він допоможе, підкаже, навчить. Маючи багатий життєвий досвід, він був наставником не лише для студентів, а й для колег. І навіть вийшовши у 2011 році на заслужений відпочинок, цікавився справами коледжу, у якому пропрацював понад чверть століття.
Колектив коледжу висловлює глибоке співчуття родині з приводу втрати чоловіка, батька, дідуся, а добрі спомини про Захарця Миколу Гнатовича, його чуйність та професіоналізм залишаться в серцях колег та колишніх студентів.
Світла пам’ять…

Zaharez2 Zaharez1
mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj