Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

11

 

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.

14 травня, напередодні Дня науки, у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» заступник директора з науково-методичної роботи, кандидат педагогічних наук Ірина Валеріївна Воронцова організувала тематичний захід «Досягнення українських вчених в галузі науки та техніки».

Метою заходу є вшанування наукових традицій та досягнень, якими пишається Україна.

Студенти підготували змістовні доповіді про життєвий і науковий шлях українських вчених, зокрема, Юрія Кондратюка, Бориса Патона, Федора Піроцького, Івана Пулюя та інших, обговорили сучасні тенденції досягнень української науки, визначні винаходи й дослідження минулого і сьогодення.

12

Безперечно, наука належить до основних надбань та цінностей сучасної цивілізації, є тим чинником, що визначає майбутнє людства.     Україна є державою з високим освітнім  і науковим потенціалом. Переконані, що нинішні студенти у майбутньому продовжать славні наукові традиції, здійснять приголомшливі відкриття та увійдуть до історії   світової науки.

 

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj