Friday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Ось і прийшов той знаменний день, коли випускники стали дипломованими фахівцями! 29 червня в коледжі відбулися урочистості присвячені випуску 210 молодших спеціалістів.

IMG 2169 IMG 2226

Випускний – це завжди дуже хвилююча подія, до якої готуються заздалегідь. Випускний – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Випускний – головний іспит як в коледжі, так і у кожного студента. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя ніколи не забуваються.

Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного.

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко та директор Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка Любов Шумська відмітили грамотами найактивніших студентів, які за роки навчання були обличчям коледжу в громадському житті, студентському самоврядуванні, мали спортивні досягнення та представляли заклад освіти в культурно-просвітницьких заходах та вручили дипломи з відзнакою відмінникам навчання.

IMG 2215 IMG 2231

Щирі слова-вітання лунали на адресу випускників від потенційного роботодавця начальника технічного відділу управління ГПУ «Полтавагазвидобування» Костянтина Косякова.

IMG 2258 IMG 2265

Серця наших випускників переповнені сотнями почуттів. Тож із словами щирої вдячності та ностальгії виступив цьогорічний випускник Станіслав Кононенко. А кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.

IMG 2245 IMG 2272

Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала цього дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка. Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

Запам'ятайте!
Коледж – це не тільки цілодобове навчання!
Це – найкращі роки і незабутні перемоги!
Це – найкращі друзі!
Це - досягнення, отримані кропіткою працею!
Це - позитивні враження і яскраві емоції!
Це - здійснення заповітних мрій! Одним словом, коледж – це життя!

mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj