Thursday the 16th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

 

Геологія - наука про Землю, про її походження, історію розвитку, закономірності розміщення корисних копалин. Геологія є комплексною наукою і складається з багатьох галузей. Наш коледж готує фахівців з геології та розвідування нафтових і газових родовищ. Викладачі геологічних дисциплін формують у студентів професійні компетентності та готують фахівців  подальшої успішної роботи на геологічних і нафтогазовидобувних підприємствах.
 prodajko

Думенко Анна Анатоліївна –голова комісії, спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Загальна та нафтогазопромислова геологія
  • Геохімія
  • Нафтогазопромислова геологія
  • Загальна геологія
  • Геоморфологія
  • Геологозйомча практика
 tacij

Тацій Оксана Олексіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Мінералогія з основами кристалографії
  • Структурна геологія та геологічне картування
  • Загальна і нафтогазопромислова геологія
  • Петрографія
  • Літологія
  • Історична геологія з основами палеонтології
  • Регіональна геологія та корисні копалини України
  • Практика по вивченню геологічних процесів
 
  olijnik  

Олійник В’ячеслав Володимирович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи геодезії
  • Зварювальне виробництво
  • Геодезична практика
 sakova  

Сакова Тетяна Федорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Геофізика
  • Пошуки та розвідка нафтових і газових родовищ
  • Інтерпретація результатів промислової геофізики
  • Освоєння та дослідження нафтових і газових свердловин
  • Геологія нафти і газу
  • Геологозйомча практика
  • Практика для одержання робітничої професії
  • Загальна та нафтогазопромислова геологія
  • Гідрогеологія
 novikova

Новікова Лариса Олександрівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Безпека життєдіяльності
  • Інженерна та комп'ютерна графіка
  • Технології
 агейчева

Агейчева Олександра Олександрівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
 бяльський

Бяльський Юрій Янкелевич -  спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Закінчування свердловин
  • Вступ до спеціальності
  • Практика по набуттю робітничої професії
 
пшичкіна

Пшичкіна Наталія Георгіївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  • Економічні теорії
  motsak

Моцак Володимир Олексійович - спеціаліст

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин;
  • Машини та обладнання для буріння
 деркунська

Деркунська Жанна Вікторівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Промивка свердловин
  • Буріння свердловин
  • Вступ до спеціальності
 шкіль

Шкіль Світлана Олександрівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни: 

  • Охорона праці
  • Основи екології
 мінченко

Мінченко Віта Вікторівна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліну:

  • Основи менеджменту та маркетингу

 

Циклова комісія займається вирішенням питань практичної спрямованості процесу викладання дисциплін; забезпечення міждисциплінарних зв'язків та інтеграції теоретичних знань і практичних умінь студентів в освітньому процесі та під час  практик; аналізу результатів методичної роботи членів циклової комісії.

Циклова комісія здійснює інформаційно-просвітницьку роботу та науково-методичне забезпечення викладання дисциплін. 
 жабський

Жабський Сергій Миколайович - голова комісії, викладач першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація об’єктів зберігання та розподілу газу і нафтопродуктів
  • Експлуатація компресорних станцій
  • Експлуатація газових мереж середнього та низького тиску
  • Експлуатація лінійної частини магістральних трубопроводів
  • Технології
  • Машини і обладнання для видоботку нафти і газу
  • Нафтоперекачувальні станції
  • Проектування об'єктів газової і нафтової промисловості
  • Вступ до спеціальності
  • Практика для одержання робітничої професії
  • Навчально-ознайомча практика
 shumska

Шумська Любов Петрівна – кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

 

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин (КП)
  • Прийом звітів з практик

 Список наукових і навчально-методичних праць

 dzjuba

Дзюба Тетяна Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  • Основи менеджменту та маркетингу
  kuzmenko

Кузьменко Сергій Миколайович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічне обслуговування, ремонт і монтаж бурового і нафтопромислового устаткування
  • Обробка металів різанням
  • Вступ до спеціальності
  badula

Бадула Іван Іванович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Машини та обладнання для буріння свердловин
  • Розрахунки, конструювання та основи проектування машин та обладнання
  virsta  

Вирста Ярослав Ярославович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технологія підземного ремонту свердловин
  • Машини та обладнання для буріння свердловин
 zotova

Зотова Олена Миколаївна -  спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка і організація виробництва
  дяченко

Дяченко Юлія Григорівна - голова комісії, викладач першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Промивка свердловин
  • Практика для одержання робітничої професії
 зотьєва

Зотьєва Галина Олексіївна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Техніка і технологія видобутку нафти і газу
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Бкріння свердловин, видобуток, збір та підготовка нафти і газу
  • Навчальна практика для набуття робітничої професії
  крицький

Крицький Володимир Васильович - викладач вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Вступ до спеціальності
  • Закінчування свердловин
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин (КП)
 kitura

Кітура Оксана Вікторівна - викладач другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  magamedov  

Магамедов Магамед Семедулаевич - спеціаліст

Викладає дисципліни: 
  • Основи автоматизації об'єктів нафтової і газової промисловості
  • Закінчування свердловин
  • Освоєння нафтових і газових свердловин
  • Ознайомча практика
  • Навчальна практика для набуття робітничої професії
  firsunina  

Фірсуніна Людмила Василівна - спеціаліст

Викладає дисципліни: 
  • Вступ до спеціальності
  • Збір і підгототовка нафти газу та води
  • Машини і обладнання для видобутку нафти і газу
  • Експлуатація об'єктів зберігання і розподілу газу і нафтопродуктів
  • Ознайомча практика
 шпак

Шпак Олександр Миколайович - викладач вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Електротехніка з основами електроніки
  • Фізика
  • Фізика і астрономія
  • Основи автоматизації буріння свердловин
  • Основи автоматизації об'єктів нафтової і газової промисловості
 mikitenko

Микитенко Галина Василівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Комп'ютерна графіка
  • Діловодство
  • Вступ до спеціальності
  • Практика по вивченню КТ
  • Комп'ютерна техніка та програмування
  • Інформаційні системи і мережі
  • Системи управління базами даних
  • Організаційна техніка
  • Практика з організаційної техніки
Сидорина

Сидорина Ольга Григорівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Системи управління базами даних
  • Комп'ютерна техніка та програмування
  • Інформаційне забезпечення управління
  • Обчислювальна техніка
  • Iнформаційні системи і мережі
  • Практика по вивченню КТ
 gumenuk

Гуменюк Галина Фаргатівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності
  • Спеціальні системи документування
  • Документознавство
  • Архівознавство
  • Практика з організації діловодства
 Samsonenko

Самсоненко Наталія Валентинівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Комп'ютерна практика
  • Комп'ютерна графіка
  • Практика по вивченню КТ
  • Комп'ютерна техніка та програмування
 verbova

Вербова Юлія Володимирівна - кандидат психологічних наук, спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліну:

  • Професійна етика та психологія ділового спілкування
 Воронянський  

Воронянський Володимир Станіславович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

    • Захист Вітчизни
    • Захист України
    • Інформатика
 garashko

Гарашко Сергій Михайлович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

    • Інформатика

 

Основними напрямами діяльності комісії є:

  • впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;
  • розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом використання інноваційних методів навчання;
  • індивідуалізація навчальної діяльності з урахуванням здібностей та психологічних особливостей студентів;
  • підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.

 golinkoNA

Голінько Неля Андріївна -  голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

    • Німецька мова
    • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
    • Зарубіжна література
 kuzmenkoOV  

Кузьменко Ольга Володимирівна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська література
  • Українська мова (за професійним спрямуванням) та редагування службових документів
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
 кочерженко.jpg  

Кочерженко Ольга Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська література
  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Бібліотечна справа
 grebenukLM  

Гребенюк Лариса Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
  • Німецька мова
 pochtakovaIV  

Почтакова Ірина Володимирівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
 marchenkoVD

Марченко Валерій Данилович - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література
  • Українська мова
 mironenkoVM

Мироненко Валентина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Культурологія
  • Зарубіжна література
  • Мистецтво
 filipovichVJ

 

Філіппович Вікторія Юріївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Всесвітня історія
  • Історія України
 maskoTG

 

Рєзнікова Тетяна Георгіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська література
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
 hramovaLM

 

Храмова Людмила Михайлівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Основи філософських знань
  • Громадянська освіта
 rudenkoSI

 

Руденко Софія Іванівна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
 kovalenkoSI

Коваленко Світлана Василівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи правознавства
  • Історія України
 scherban

 Щербань Лариса Вячеславівна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)

 

 

 Головна мета викладачів комісії - сформувати у студентів математичні компетентності та навички їх застосування у практичній діяльності.

КРЕДО:

“…жодна інша наука не навчає так ясно розуміти гармонію природи, як математика…”

kiz
 
 

Кізь Людмила Василівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Математика
  • Вища математика
 yablunovska

Яблуновська Інна Іванівна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Хімія
  • Біологія
 thenkova

Тенькова Зоя Юріївна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Географія
  • Історія
 Єгорова

Єгорова Тетяна Іванівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Хімія
 Руденко

Руденко Зіна Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Фізика і астрономія,
  • Фізика
 Ревуцька

Ревуцька Наталія Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Математика
  • Вища математика
 Малофеєва

Малофеєва Олеся Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Вища математика
 marchenko

Марченко Олена Валеріївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Математика
  • Вища математика
  • Економічні теорії
  • Громадянська освіта
 Андрушкевич

Андрушкевич Валентина Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліну:

  • Хімія
 Павлович  

Павлович Любов Валеріївна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізика і астрономія
  • Фізика
 Пилипенко  

Пилипенко Валерія Володимирівна - кандидат біологічних наук, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Біологія і екологія
  • Основи екології
 0 12 29 10 45 08

Березкіна Олена Олександрівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 зображення vib 31 13

Кошель Віктор Миколайович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 нездійминога  

Кравченко Ірина Анатоліївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура

 

 badulaML

Бадула Марина Леонідівна – голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Інженерна комп’ютерна графіка
  • Технічна механіка (КП)
vovchenko
 

Вовченко Володимир Петрович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Слюсарна практика
  • Слюсарно-механічна практика
volynec
 

Волинець Валентина Михайлівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Технічна механіка(КП)
  • Матеріалознавство
 voroncova

Воронцова Ірина Валеріївна – кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Фізика
  • Технології
  • Інженерна та комп’ютерна графіка
 шубін

Шубін Петро Федорович - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Охорона праці
  • Електротехніка з основами едектроніки
 Клименко
 

Клименко Руслан Анатолійович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Гідравліка
  • Вступ до спеціальності
  • Практика по набуттю робітничої професії
  • Ознайомча практика на бурових підприємствах
 Лопан

Лопан Руслан Миколайович – кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Основи термодинаміки і теплотехніки
 Торяник

Торяник Анна Володимирівна – спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Основи стандартизації

 

Joomla Plugins
mon banner i have a right logo 1349x822 nupp banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP SQE logo new blue mirror 
visnyk   krasnыj