Saturday the 8th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Основними напрямами діяльності комісії є:

  • впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;
  • розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом використання інноваційних методів навчання;
  • індивідуалізація навчальної діяльності з урахуванням здібностей та психологічних особливостей студентів;
  • підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.

 golinkoNA

Голінько Неля Андріївна -  голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

    • Німецька мова
    • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
    • Зарубіжна література
 marchenkoVD

Марченко Валерій Данилович - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Українська література
  • Українська мова
 kuzmenkoOV

Кузьменко Ольга Володимирівна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська література
  • Українська мова (за професійним спрямуванням) та редагування службових документів
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
 кочерженко.jpg

 Кочерженко Ольга Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська література
  • Українська мова
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
  • Бібліотечна справа
 grebenukLM

Гребенюк Лариса Миколаївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Німецька мова (за професійним спрямуванням)
  • Німецька мова
 pochtakovaIV

Почтакова Ірина Володимирівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
 mironenkoVM

Мироненко Валентина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Культурологія
  • Зарубіжна література
  • Мистецтво
 kovalenkoSI

Коваленко Світлана Василівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи правознавства
  • Історія України
 filipovichVJ

Філіппович Вікторія Юріївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Всесвітня історія
  • Історія України
 maskoTG

 Рєзнікова Тетяна Георгіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Українська мова
  • Українська література
  • Українська мова (за професійним спрямуванням)
 hramovaLM

Храмова Людмила Михайлівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Основи філософських знань
  • Громадянська освіта
 rudenkoSI

Руденко Софія Іванівна - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)
 verbova

Вербова Юлія Володимирівна - кандидат психологічних наук, спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Професійна етика та психологія ділового спілкування
 scherban

 Щербань Лариса Вячеславівна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Англійська мова
  • Англійська мова (за професійним спрямуванням)

 

 Діяльність циклової комісії спрямована на утвердження у студентської молоді здорового способу життя та розвиток індивіндуальних здібностей.

КРЕДО:" Потрібно зрозуміти, що таке людина, що таке життя, що таке здоров'я"

 0 12 29 10 45 08

Березкіна Олена Олександрівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 зображення vib 31 13

Кошель Віктор Миколайович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 нездійминога  

Кравченко Ірина Анатоліївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Фізичне виховання
  • Фізична культура
 Воронянський

Воронянський Володимир Станіславович - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

    • Захист Вітчизни
    • Захист України
    • Інформатика

 

 Головна мета викладачів комісії - сформувати у студентів математичні компетентності та навички їх застосування у практичній діяльності.

КРЕДО:

“…жодна інша наука не навчає так ясно розуміти гармонію природи, як математика…”

kiz
 
 

Кізь Людмила Василівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладач математики і вищої математики

 Єгорова

Єгорова Тетяна Іванівна - спеціаліст вищої категорії

Викладач хімії

 Руденко

Руденко Зіна Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладач фізики і астрономії, фізики

 Ревуцька

Ревуцька Наталія Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладач математики і вищої математики

 Малофеєва

Малофеєва Олеся Миколаївна - спеціаліст першої категорії

Викладач вищої математики

 Марченко

Марченко Олена Валеріївна - спеціаліст першої категорії

Викладач математики і вищої математики

 Андрушкевич

Андрушкевич Валентина Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладач хімії

 Павлович  

Павлович Любов Валеріївна - спеціаліст першої категорії

Викладач фізики і астрономії

 Пилипенко  

Пилипенко Валерія Володимирівна - кандидат біологічних наук, спеціаліст першої категорії

Викладач біології і екологія, хімії, основ екології

 

   
 badulaML

Бадула Марина Леонідівна – голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Інженерна комп’ютерна графіка
  • Технічна механіка (КП)
vovchenko
 

Вовченко Володимир Петрович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Слюсарна практика
  • Слюсарно-механічна практика
volynec
 

Волинець Валентина Михайлівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Технічна механіка(КП)
  • Матеріалознавство
 voroncova

Воронцова Ірина Валеріївна – кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Фізика
  • Технології
  • Інженерна та комп’ютерна графіка
 шубін

Шубін Петро Федорович - спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Охорона праці
  • Електротехніка з основами едектроніки
 Клименко
 

Клименко Руслан Анатолійович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Гідравліка
  • Вступ до спеціальності
  • Практика по набуттю робітничої професії
  • Ознайомча практика на бурових підприємствах
 Лопан

Лопан Руслан Миколайович – кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Основи термодинаміки і теплотехніки
 Торяник

Торяник Анна Володимирівна – спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічна механіка
  • Основи стандартизації
   
 агейчева

Агейчева Олександра Олександрівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
 бяльський

Бяльський Юрій Янкелевич -  спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин
  • Закінчування свердловин
  • Вступ до спеціальності
  • Практика по набуттю робітничої професії
 
пшичкіна

Пшичкіна Наталія Георгіївна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  • Економічні теорії
 оніщенко

Оніщенко Таїсія Іванівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліну:

  • Ринкова економіка
 деркунська

Деркунська Жанна Вікторівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Промивка свердловин
  • Буріння свердловин
  • Вступ до спеціальності
 шкіль

Шкіль Світлана Олександрівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни: 

  • Охорона праці
  • Основи екології
 мінченко

Мінченко Віта Вікторівна - спеціаліст другої категорії

Викладає дисципліну:

  • Основи менеджменту та маркетингу

 

Геологія - наука про Землю, про її походження, історію розвитку, закономірності розміщення корисних копалин. Геологія є комплексною наукою і складається з багатьох галузей. Наш коледж готує фахівців з геології та розвідування нафтових і газових родовищ. Викладачі геологічних дисциплін формують у студентів професійні компетентності та готують фахівців  подальшої успішної роботи на геологічних і нафтогазовидобувних підприємствах.
 tacij

Тацій Оксана Олексіївна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Мінералогія з основами кристалографії
  • Структурна геологія та геологічне картування
  • Загальна і нафтогазопромислова геологія
  • Петрографія
  • Літологія
  • Історична геологія з основами палеонтології
  • Регіональна геологія та корисні копалини України
 
  olijnik  

Олійник В’ячеслав Володимирович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Основи геодезії
  • Зварювальне виробництво
  • Геодезична практика
 sakova  

Сакова Тетяна Федорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Геофізика
  • Пошуки та розвідка нафтових і газових родовищ
  • Інтерпретація результатів промислової геофізики
  • Освоєння та дослідження нафтових і газових свердловин
  • Геологія нафти і газу
  • Геологозйомча практика
  • Практика для одержання робітничої професії
  • Загальна та нафтогазопромислова геологія
 prodajko

Думенко Анна Анатоліївна – спеціаліст першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Загальна та нафтогазопромислова геологія
  • Геохімія
  • Нафтогазопромислова геологія
  • Загальна геологія
  • Геоморфологія
  • Геологозйомча практика
 
 novikova

Новікова Лариса Олександрівна – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Безпека життєдіяльності
  • Інженерна та комп'ютерна графіка
  • Технології
 rudik

Рудік Ольга Іванівна – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Викладає дисципліни:

  • Географія
  • Гідрогеологія
  • Практика по вивченню геологічних процесів

 

 



 nos

Голова комісії - Нос Сергій Миколайович, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Машини і обладнання для видобутку нафти і газу
  • Машини і обладнання для буріння свердловин
  • Вступ до спеціальності
  • Практика по набуттю робітничої професії
  • Ознайомча практика
  • Машини і обладнання для буріння нафтогазових свердловин
 shumska

Шумська Любов Петрівна – кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

 

Викладає дисципліни:

  • Буріння свердловин (КП)
  • Прийом звітів з практик

 Список наукових і навчально-методичних праць

 kuzmenko

Кузьменко Сергій Миколайович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технічне обслуговування, ремонт і монтаж бурового і нафтопромислового устаткування
  • Обробка металів різанням
  • Вступ до спеціальності
 badula

Бадула Іван Іванович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Машини та обладнання для буріння свердловин
  • Розрахунки, конструювання та основи проектування машин та обладнання
 virsta

Вирста Ярослав Ярославович – спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Технологія підземного ремонту свердловин
  • Машини та обладнання для буріння свердловин
  dzjuba

Дзюба Тетяна Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка та організація виробництва
  • Основи менеджменту та маркетингу
  
 mikitenko

Микитенко Галина Василівна - голова комісії, спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Комп'ютерна графіка
  • Діловодство
  • Вступ до спеціальності
  • Практика по вивченню КТ
  • Комп'ютерна техніка та програмування
  • Інформаційні системи і мережі
  • Системи управління базами даних
  • Організаційна техніка
  • Практика з організаційної техніки
Сидорина

Сидорина Ольга Григорівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Системи управління базами даних
  • Комп'ютерна техніка та програмування
  • Інформаційне забезпечення управління
  • Обчислювальна техніка
  • Iнформаційні системи і мережі
  • Практика по вивченню КТ
 gumenuk

Гуменюк Галина Фаргатівна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності
  • Спеціальні системи документування
  • Документознавство
  • Архівознавство
  • Практика з організації діловодства
 garashko

 Гарашко Сергій Михайлович - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Інформатика
 Samsonenko

Самсоненко Наталія Валентинівна - спеціаліст вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Комп'ютерна практика
  • Комп'ютерна графіка
  • Практика по вивченню КТ
  • Комп'ютерна техніка та програмування

Циклова комісія займається вирішенням питань практичної спрямованості процесу викладання дисциплін; забезпечення міждисциплінарних зв'язків та інтеграції теоретичних знань і практичних умінь студентів в освітньому процесі та під час  практик; аналізу результатів методичної роботи членів циклової комісії.

Циклова комісія здійснює інформаційно-просвітницьку роботу та науково-методичне забезпечення викладання дисциплін. 
  крицький

Крицький Володимир Васильович - голова комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Вступ до спеціальності
  • Закінчування свердловин
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин (КП)
 зотьєва

Зотьєва Галина Олексіївна - викладач вищої категорії

Викладає дисципліни:

  • Техніка і технологія видобутку нафти і газу
  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Бкріння свердловин, видобуток, збір та підготовка нафти і газу
  • Навчальна практика для набуття робітничої професії
 шпак

Шпак Олександр Миколайович - викладач вищої категорії, викладач-методист

Викладає дисципліни:

  • Електротехніка з основами електроніки
  • Фізика
  • Фізика і астрономія
  • Основи автоматизації буріння свердловин
  • Основи автоматизації об'єктів нафтової і газової промисловості
 zotova

Зотова Олена Миколаївна -  спеціаліст вищої категорії, викладач‑методист

Викладає дисципліни:

  • Економіка і організація виробництва
 жабський

Жабський Сергій Миколайович - викладач другої категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація об’єктів зберігання та розподілу газу і нафтопродуктів
  • Експлуатація компресорних станцій
  • Експлуатація газових мереж середнього та низького тиску
  • Експлуатація лінійної частини магістральних трубопроводів
  • Технології
  • Машини і обладнання для видоботку нафти і газу
  • Нафтоперекачувальні станції
  • Проектування об'єктів газової і нафтової промисловості
  • Вступ до спеціальності
  • Практика для одержання робітничої професії
  • Навчально-ознайомча практика
 дяченко 

Дяченко Юлія Григорівна - викладач першої категорії

Викладає дисципліни:

  • Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • Промивка свердловин
  • Практика для одержання робітничої професії
 kitura

Кітура Оксана Вікторівна - викладач другої категорії

Викладає дисципліни:
  • Економіка та організація виробництва
 firsunina

Фірсуніна Людмила Василівна - спеціаліст

Викладає дисципліни: 
  • Вступ до спеціальності
  • Збір і підгототовка нафти газу та води
  • Машини і обладнання для видобутку нафти і газу
  • Експлуатація об'єктів зберігання і розподілу газу і нафтопродуктів
  • Ознайомча практика
 magamedov

Магамедов Магамед Семедулаевич - спеціаліст

Викладає дисципліни: 
  • Основи автоматизації об'єктів нафтової і газової промисловості
  • Закінчування свердловин
  • Освоєння нафтових і газових свердловин
  • Ознайомча практика
  • Навчальна практика для набуття робітничої професії

Навчальна робота:

  • концептуальні основи навчальної роботи
  • упровадження профорієнтаційної технології навчання
  • міжпредметна інтеграція
  • інформаційне забезпечення процесу формування професійної компетентності

Науково-методична робота:

  • оформлення методичних розробок і методичних вказівок
  • участь у науково-теоретичних і науково-практичних конференціях
  • написання і друк наукових статей, монографій

Організаційна робота:

  • профорієнтаційні заходи
  • ярмарки професій
  • участь у виставках
  • організація і проведення екскурсій на виробничі об’єкти

Виховна робота:

  • виховні години
  • національно-патріотичні заходи
  • морально-етичні заходи
  • культпоходи до театрів
  • екскурсії до музеїв, історичних пам’яток та парків садово-паркового мистецтва

 

Joomla Plugins
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj